Bobutės paskola kreditai jums

Bobutes paskolaJeigu jūs ieškote greitosios paskolos ir norite patikimos, greitai aptarnaujančios ir gerą vardą turinčios įmonės paslaugų – rinkitės „Bobutės paskola“. Tai viena didžiausių greitųjų kreditų bendrovių Lietuvoje, sukaupusi naudingos patirties ir puikiai išmananti šią sritį.

Kodėl turėtumėte skolintis iš Bobutės?

„Bobutės paskola“ teikia paskolas nuo 50 iki 3000 EUR nuo 10 dienų iki 36 mėnesių laikotarpiui be užstato, laidavimo ar papildomų dokumentų, greitai, saugiau, jums patogiu būdu – pateikus paraišką internetu, SMS žinute ar atvykus į klientų aptarnavimo skyrių Vilniuje.
Iš kitų greitųjų paskolų bendrovių „Bobutės paskola“ išsiskiria tuo, kad ji siūlo didesnes, net iki 3000 EUR siekiančias paskolas. Be to, grąžinimo terminas taip pat labai ilgas – net iki 3 metų! Gavę kreditą, galite leisti pinigus, kaip tik norite: ar darysite remontą namie, ar pirksite sodo namelį, ar tiesiog išleisite juos kelionei – tai jūsų reikalas. Kitas svarbus dalykas – konfidencialumas. Kitas privalumas – kreditui gauti nereikia jokio užstato, t.y. jūs tiesiog pasiimate pinigus neįkeitę jokio savo turto. Svarbu pažymėti: jei dėl tam tikrų aplinkybių kredito nepavyksta grąžinti laiku, mokėjimo terminą galima atidėti.

Kaip gauti kreditą

Norint gauti paskolą, reikia būti užsiregistravus įmonės sistemoje – tai atliekama internetu. „Bobutės paskola“ suteikia paskolas net trimis jums patogiais būdais: pateikus paraišką internetu, SMS žinute arba atvykus į klientų aptarnavimo skyrių Vilniuje.

„Bobutės paskola“ interneto svetainė