Creditstar paskolos internetu ir SMS žinute

CreditstarCreditstar – tai „Creditstar Group AS“ grupei priklausanti finansines paslaugas teikianti įmonė, įsikūrusi 2006 metais ir per tą laiką padėjusi spręsti finansines problemas dešimtims tūkstančių žmonių. Creditstar paskolos internetu ir SMS žinute yra prieinamos praktiškai visiems.

Creditstar paskolos internetu ir SMS – puikus sprendimas

Nedidelės vartojimo paskolos yra patrauklios dėl daugelio priežasčių, bet svarbiausios, matyt, yra dvi: nereikia nurodyti, kur planuojama išleisti pinigus, ir nereikia įkeisti savo turto. Be to, staiga prireikus pinigų, ir neturint kitų galimybių, tokie kreditai yra bene vienintelė išeitis iš keblios situacijos – pinigai paskolinami paprastai ir greitai. Creditstar užtikrina, kad paslaugos būtų aukštos kokybės ir atitiktų klientų lūkesčius. Įmonės veiklą formuoja keturios pagrindinės vertybės: atsakingumas, draugiškumas, naujoviškumas ir dinamiškumas. Creditstar nuolatos vystosi, tačiau minėtos vertybės atsispindi visoje veikloje.

Įmonės veikla grindžiama atsakingo skolinimosi politika. Paskola suteikiama tik tuomet, kai įsitikina, kad klientas ją sugebės grąžinti. Vis dėlto, jei klientui iškyla sunkumu begrąžinant paskolą, įmonė tokiu atveju padeda , pvz., galima pratęsti grąžinimo terminą. Creditstar produktai ir paslaugos reklamuojami labai atsakingai, kad klientai gautų tikslią ir teisingą informaciją. Klientams taip pat griežtai patariama nuodugniai susipažinti su paskolos teikimo ir grąžinimo sąlygomis – taip užtikrinamas sklandus bendradarbiavimas.

Kaip gaunamos Creditstar paskolos?

Kaip minėta, Creditstar paskolos teikiamos internetu ir SMS žinutėmis. Pirmiausia reikia užsiregistruoti įmonės interneto svetainėje, registruotiems vartotojams paskola teikiama visą parą. Maksimalus paskolos dydis yra 2000 EUR, maksimalus terminas – iki 12 mėnesių.

Credistar interneto svetainė