Litcredit kreditai kiekvienam

litcreditLitcredit  kreditai yra vieni mažesnių paskolų rinkoje, tad jie idealiai tinka, kuomet skubiai prireikia nedidelės pinigų sumos. Įmonė priklauso UAB „Lateko lizingas“, kuri vartojimo kreditus teikia nuo 2009 metų, kuomet jų poreikis pradėjo smarkiai didėti. Pradėjusi savo veiklą 2001 metais Latvijoje, įmonė šiuo metu sėkmingai veikia ir Lietuvoje. Litcredit kreditai suteikiami siūlant geras ir sąžiningas finansavimo sąlygas, prieš suteikdama kreditą, įmonė įvertina kliento galimybes jį grąžinti.

Kodėl Litcredit kreditai?

Įprasta paskola paprastai imama su konkrečiu tikslu, ir paskolos teikėjui (bankui ar kitai finansines paslaugas teikiančiai įmonei) jūs turite tiksliai nurodyti, kur ir kam išleisite gautas lėšas. Tuo tarpu vartojimo kreditas suteikiamas be jokių klausimų: gavote šią paskolą ir galite daryti su ja ką tik norite. Reikia pinigų remontui? Imkite. Reikia susimokėti į priekį už buto nuomą? Jokių problemų. Užsimanėte į trumpą kelionę? Kodėl gi ne?! Vienas didžiausių privalumų yra tai, jog imant tokią nedidelę paskolą, nereikia įkeisti turto, nereikia jokių papildomų dokumentų. Išties – pinigų dar niekada nebuvo taip lengva gauti.
Štai kodėl Litcredit kreditai yra vienas iš tinkamiausių pasirinkimų skubiai ieškant nedidelės pinigų sumos. Litcredit specializuojasi į nedidelius, iki 500 EUR siekiančius kreditus, kurių grąžinimo terminas yra iki 30 dienų trukmės. Be to, kredito grąžinimo terminą galima pratęsti dar dviem savaitėms ar net visam papildomam mėnesiui.

Kaip suteikiami Litcredit kreditai?

Visų pirma, reikia užsiregistruoti Litcredit internato svetainėje, užpildant registracijos formą. Tapus registruotu vartotoju, yra du būdai gauti kreditą: internetu ir SMS žinute – abu šie keliai yra patogus ir greitas būdas gauti jums reikiamą pinigų sumą.

Litcredit.lt interneto svetainė