Ferratum kreditai

MinipaskolaFerratum kreditai – tai dalis paslaugų, teikiamų didžiulės finansinių paslaugų kompanijos Ferratum Group, savo veiklą pradėjusios 2005 metais ir šiuo metu aptarnaujančios 1,5 mln. klientų. Kompanijos šūkis „Daugiau nei vien pinigai visiems“ (angl. More than money to everyone), siekis – pasiūlyti klientams lengviausią būdą pasiskolinti, greitą aptarnavimą bei aukščiausią konfidencialumo lygį kiekvienam ir visur.

Ferratum kreditai: kodėl juos verta rinktis?

Kuo skiriasi vartojimo kreditai nuo paprastos paskolos? Visų pirma, vartojimo kreditai paprastai būna žymiai mažesni nei paskolos. Antra, paprastos paskolos banke paprastai imamos su konkrečiu tikslu, ir paskolos teikėjui privaloma tiksliai nurodyti, kur ir kam bus panaudotos lėšos. Tuo tarpu vartojimo kreditas suteikiamas be jokių klausimų: gavote šią paskolą ir galite daryti su ja ką tik norite. Nesvarbu, ar tai būtų buto remontas, automobilio taisymas, dantų tvarkymas, ar trumpa išvyka užsienin – visa tai yra kliento ir tik kliento reikalas. Be to, kitas didelis pliusas yra tai kad imant vartojimo kreditą, nereikia užstato, t.y. nereikia įkeisti savo turto. Trumpai tariant, pinigų dar niekada nebuvo taip lengva gauti.

Ferratum kreditai skiriasi nuo daugumos panašių įmonių, tuo, kad ji neskolina visą parą (tai daroma tik darbo laiku), nes siekia būti užtikrintais, kad klientas priėmė teisingą sprendimą ir galės grąžinti paimtą kreditą. Nors yra galimybė grąžinimo termino pratęsti, jei sunku grąžinti kreditą laiku, bet tai padidins grąžintiną sumą ir gali pabloginti kliento kredito istoriją. Minipaskola supranta, kad klientai kartais gali patirti finansinių sunkumų, todėl subūrė profesionalų komandą, kuri realiu laiku gali padėti.

Kaip suteikiami Ferratum kreditai?

Ferratum kreditai suteikiami dviem būdais: internetu ir SMS žinute. Tačiau Minipaskola kreditai suteikiami tik registruotiems vartotojams, tad pirmiausia reikia užsiregistruoti Ferratum interneto puslapyje. Suteikiami Ferratum kreditai yra iki 2000 EUR dydžio, grąžinimo terminas – iki 24 mėnesių. Tiesa, skolinantis pirmą kartą, kredito limitas kiek mažesnis – klientas turi įgauti įmonės pasitikėjimą ir įrodyti, kad jis pajėgus grąžinti kreditą.

Ferratum interneto svetainė