Paskoliukas greitieji kreditai

Paskoliukas greitieji kreditaiPaskoliukas greitieji kreditai skirti tiems, kas ieško nedidelės pinigų sumos ir mažų palūkanų. Paskoliukas suteikia iki 1000 EUR dydžio kreditus, maksimalus grąžinimo terminas yra 55 dienos. Šios įmonės greitieji kreditai turi vienas mažiausių palūkanų.

Kodėl Paskoliukas greitieji kreditai?

Paskoliukas priklauso UAB „ARN group“, kuri teikia finansines paslaugas ir yra įsipareigojusi veikti saugiai ir patikimai. Pagrindinė UAB “ARN group” veiklos sritis yra trumpalaikių paskolų suteikimo paslaugos internetu ir trumpąja SMS žinute. Visi bendrovės darbuotojai bei atstovai įsipareigoja ir yra įpareigoti saugoti visus asmens duomenis, tad klientų saugumas – garantuotas. Įmonė yra įdiegusi tinkamas organizacines ir technines duomenų apsaugos priemones nuo atsitiktinio, neteisėto sunaikinimo, atskleidimo, pakeitimo ir bet kokio kito neteisėto tvarkymo. Be to, įmonė yra Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijos (LSVKA) narė.
Jei ieškote kur pigiai pasiskolinti nedidelę, iki 1000 EUR dydžio sumą, kreipkitės į Paskoliukas: niekas jūsų neklausinės, kam reikalingi gauti pinigai. Galite leisti juos, kur norite: automobilio taisymui, kelionei, buto remontui, sveikatos reikalams – tai tik jūsų reikalas. Dar vienas privalumas – Paskoliukas greitieji kreditai suteikiami be jokio užstato ar laidavimo – tiesiog pasiimate kreditą ir tiek.

Kaip suteikiami Paskoliukas greitieji kreditai?

Norint gauti kreditą iš Paskoliukas, pirmiausia reikia užsiregistruoti interneto puslapyje. Tuomet galite rinktis vieną iš dviejų kredito gavimo būdų: internetu arba SMS žinute. Abu būdai yra patogūs ir greiti – tiesiog pasirinkite tokį, kuris jums konkrečioje situacijoje yra patogesnis.

Paskoliukas interneto svetainė