Patarimai

1433053_19306740-300x200Kas yra vartojimo kreditas? Tai tokia paskola, kuri suteikiama be užstato, t.y. nereikia įkeisti jokios nuosavybės (namo, automobilio ir pan.). Be to, gautus pinigus galima leisti bet kokiu tikslu, ar tai būtų kelionė, ar buto remontas.
Vartojimo kreditai (kitaip – greitieji kreditai, greitosios paskolos, vartojimo paskolos) paprastai būna nuo 200 iki 10 000 litų dydžio. Paprastai pirmą kartą skolinantis negalima imti didžiausios sumos, kai kuriais atvejais maksimali skolinimosi suma klientui didinama po kiekvieno jo paimto ir sėkmingai grąžinto kredito.
Kaip gauti vartojimo kreditą? Radus norimą paskolos teikėją, reikia registruotis internetu ir pateikti paraišką, į kurią paprastai atsakoma iškart (automatiškai). Registruojantis ir pildant paraišką, labai svarbu pateikti tikrą informaciją apie save, kitokiu atveju gali kilti problemų. Užsisakant kreditą internetu, jis gali būti suteiktas per keliolika minučių. Žemiau pateikti keli patarimai vartojimo kreditams.

Jūsų vartojimo kreditas:

  • Turėtų pasižymėti žemomis palūkanomis.
  • Turėtų kuo mažiau papildomų mokesčių, arba jie turėtų būti nedideli. Ypač atkreipkite dėmesį į mokesčius tuo atveju, kai atidedamas paskolos mokėjimo terminas.
  • Turėtų būti iš patikimos ir žinomos įmonės – tik taip būsite tikri paslaugų patikimumu, kokybe ir skaidrumu.