SMScredit greitieji kreditai

smscreditSistemą SMScredit.lt valdanti UAB 4finance – viena didžiausių trumpalaikių kreditų teikėja Lietuvoje, turinti tarptautinę patirtį ir platų klientų ratą. Šiuo metu „4finance Group“ turi filialus keliose šalyse – Latvijoje, Lietuvoje, Suomijoje, Švedijoje, Danijoje ir Lenkijoje.

Kodėl turėtumėte rinktis SMScredit?

SMScredit greitųjų kreditų bendrovė jums siūlo greitus, patogius ir palankius kreditus nuo 50 iki 750 EUR, kurių grąžinimo laikotarpis trunka 14-30 dienų. Paraiškos gauti kreditą ir jo išmokėjimas atliekamas per labai trumpą laiką. Iš kitų panašių įmonių SMScredit greitieji kreditai išsiskiria tuo, kad įmonė, neįstengiant laiku grąžinti kredito, suteikia galimybę pratęsti grąžinimo terminą. Dar vienas neabejotinas pranašumas – palyginti nedidelės kredito palūkanos.

Imant įprastą paskolą, būtina nurodyti, kur ketinate išleisti gautas lėšas. Trumpai tariant, jūs net negaunate pinigų, o už skolintus pinigus perkate kažkokį turtą. Visai kas kita – greitasis kreditas: imant šio tipo paskolą, niekas iš jūsų nereikalauja nurodyti, kur leisite pinigus, tai tik jūsų reikalas. Be to, imant greitąjį kreditą, nereikia įkeisto jokio savo turto.

Kaip gauti kreditą

SMScredit.lt greitieji kreditai suteikiami įvairiais būdais: jei jau esate užsiregistravęs ir bent kartą pasinaudojęs šios įmonės paslaugomis, galite imti kreditą net penkiais būdais: internetu, skambindami telefonu, pateikdami paraišką kioske, „PayPost“ klientų aptarnavimo terminale arba loterijos „Perlas“ terminaluose.

SMScredit.lt interneto svetainė