Vivus kreditai – vieni patogiausių

vivusVivus – patikima ir atsakinga kompanija, priklausanti Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijai. Vivus.lt kreditai – vieni patogiausių Lietuvoje, paslaugos teikiamos ypač greitai ir kokybiškai. Be to, įmonė 2014 m. tapo pagrindiniu Lietuvos olimpinės rinktinės rėmėju bei įsipareigojo “LTeam“ skirti daugiau 290 tūkst. eurų.

Kodėl Vivus kreditai?

Vartojimo kreditas yra ypač patraukli priemonė trumpalaikėms finansinėms problemoms spręsti: jį įmant, niekas jūsų neklausinės, kam reikia pinigų. Galima leisti gautą kreditą, kur norite: ar darysite remontą namie, ar pirksite sodo namelį, ar tiesiog išleisite juos kelionei – tai tik kliento, t.y. jūsų, reikalas. Kitas labai svarbus dalykas – konfidencialumas. Prireikus skolintis pinigų, dažnai nenorima, kad aplinkiniai apie tai žinotų – asmeninių finansų tema visuomet buvo jautrus dalykas. Vivus garantuoja jūsų privatumą ir konfidencialumą. Dar vienas privalumas – kreditui gauti nereikia jokio užstato, t.y. jūs tiesiog pasiimate pinigus neįkeitę jokio savo turto. Galų gale, esant problemų su paskolos grąžinimu, galima terminą pratęsti.
Vivus.lt yra atsakingo skolinimo ir gyventojų švietimo programos „Skaidrus kreditas“ dalyvė ir įsipareigoja atsakingai teikti kreditus, savanoriškai vykdyti Kredito arbitražo sprendimus ir neteikti kreditų asmenims, įtrauktiems į programos registrą „Neteikite man kredito“.

Kur gauti Vivus kreditą?

Vivus kreditai gaunami keliais būdais. Visų pirma, internetu – tai, ko gero patogiausias ir greičiausias būdas. Taip pat galima pateikti parašą spaudos kioske, „PayPost“ klientų aptarnavimo skyriuje ar loterijos „Perlas“ terminale. Vivus kreditai gali būti iki 3000 EUR dydžio, jų grąžinimo terminas – iki 24 mėnesių.

Vivus.lt interneto svetainė